Ledion Mema

5586 POSTS0 COMMENTS

Rekord viktimash nga Covid në Shqipëri: 17 humbje jete në 24 orë dhe 795 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 795 raste të reja me koronavirus.Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 17...

Tragjike/ Ndahet nga jeta 34-vjeçarja shqiptare, pak ditë më parë ishte bërë nënë për herë të tretë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku ka humbur jetën një grua shqiptare.Mediat italiane bëjnë me dije se ka ndërruar jetë Hazbije...

“Ishte i pavetëdijshëm dhe i ftohtë”, ndërron jetë i ati sapo del nga Infektivi, djali denoncon mjekët

Një denoncim i fortë ka mbërritur nga familjarët e një të moshuari me inicialet Ll.G në kryeqytet, të cilët kanë pretendime se stafi mjekësor...

Horoskopi për ditën e hënë, 23 nëntor, 2020

DashiKeni hyrë në ditët më të rëndësishme të javës tuaj. Në anën tuaj janë Jupiteri dhe Dielli. Dashuria dhe ndjenja kthehen në fushën sentimentale,...

Aksident i rëndë në Tiranë/ Makina humb kontrollin, ndërron jetë pasagjeri dhe plagosen 2 të tjerë

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Tiranë.Sipas informacioneve, një makinë ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga. Si pasojë...

Prej 13 vitesh bashkë/ Miriam Cani zbulon sekretin e jetëgjatësisë së lidhjes me Albanin

Dyshja e këngëtarëve të njohur Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar.Së fundmi, Miriami ka...

Festoi ditëlindjen, policia gjobit Bes Kallakun dhe 30 të ftuarit, të pranishëm Meta dhe Kryemadhi

Administratori i lokali ku festoi ditëlindjen aktori i njohur Bes Kallaku është gjobitur me një shumë të majme prej 1 mln lekësh.Policia e Tiranës...

“Viti 2021 do nisë me valën e TRETË të pandemisë”, eksperti i shëndetësisë botërore ngre alarmin, çfarë na pret

I dërguari special i Organizatës Botërore të Shtëndetësisë për COVID-19 tha Europa mund të goditet nga një valë e tretë e pandemisë, nëse vendet...

Njëri rezultoi pozitiv me Covid/ Greqia kthen mbrapsht 40 punëtorë sezonalë në Kakavijë

Janë kthyer mbrapsht rreth 50 qytetarë në doganën e Kakavijës nga autoritetet shendetësore greke.Bëhet me dije se autoritetet kanë kthyer shqiptarët, pasi gjatë kontrollit...

Zbuloni shenjat e Horoskopit që do “u buzëqeshë” fati deri në fund të këtij viti

DemiPersonaliteti i thjeshtë i Demit e ka ndihmuar atë që të kapërcejë sfidat më me lehtësi dhe tashmë duket se gjërat pozitive ndodhen në...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22478 POSTS0 COMMENTS
5586 POSTS0 COMMENTS
8724 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

Moti për ditën e mërkurë, 25 nëntor

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 nëntor, 2020

DashiHëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin vendime të rëndësishme dhe...