Ledion Mema

5602 POSTS0 COMMENTS

Shkoi të marrë sendet personale të burrit që humbi jetën te Infektivi, mungonte portofoli me rrogën e fundit, dokumentet e identifikimit dhe disa fotografi

Një ngjarje sa e çuditshme aq edhe e pazakontë ka ndodhur në spitalin Infektiv, ku një pacienti të ndjerë i kanë marrë sendet personale.Një...

Virusi lë pasoja të rënda te Artan Hoxha, gazetari zbulon detajin e rëndë: Personi me të cilin isha në spital vdiq sot

Gazetari Artan Hoxha është shfaqur për herë të parë në ekran, pasi luftoi për ditë të tëra me Covid-19, ku si pasojë e simptomave...

Zbardhen propozimet/ Meta letër Manastirliut: 11 pikat që na shpëtojnë nga kolapsi i pandemisë

Presidenti Ilir Meta, i ka dërguar një letër ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. Presidenti thotë se situata alarmante e Covid-19 ka nevojë për ndërhyrje...

Horoskopi për ditën e shtunë, 28 nëntor, 2020

DashiMund të merrni lajme të mira në dashuri, këto tri ditët e fundit janë në anën tuaj. Në punë, ju jeni shumë energjik dhe...

Pandemia në Shqipëri/ Shënohen 18 viktima këtë të premte, publikohen të dhënat e fundit

18 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri, sipas raportimit zyrtar të Ministrisë së Shëndetësisë.Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2201 testime,...

Joe Biden letër shqiptarëve: Kurrë s’kam qenë kaq optimist për të ardhmen

Presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden, i ka shkruar një letër shoqatës kosovare “Miqtë e Amerikës”, me rastin e...

Vrau dhe murosi shqiptarin Astrit Lamaj, jepet vendimi për italianen, zbardhen motivet e krimit makabër

Një ngjarje e rëndë u zbulua në janar të vitit të kaluar, ku në një rezidencë luksoze në Senago u zbulua skeleti i murosur...

Kiara Tito tregon flet për lidhjen me Butrint Imerin: Më pëlqen seksi i zjarrtë dhe liqeni i Ohrit

Një histori dashurie mes tyre, duket se ka marrë fund.Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë përfolur shumë për një lidhje mes tyre.Por Kiara...

Tragjike në Lezhë/ 52-vjeçarja hidhet nga pallati i jep fund jetës

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Lezhë.Një 52-vjeçare e identifikuar si M.K., dyshohet se në kushtet e depresionit është vetëhedhur nga...

Horoskopi për ditën e premte, 27 nëntor, 2020

DashiJavët e fundit nuk kanë qenë të shkëlqyera kur bëhet fjalë për sferën sentimentale dhe sot jeni shumë i mërzitur. Në punë, nëse doni...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22478 POSTS0 COMMENTS
5602 POSTS0 COMMENTS
8799 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

E dhimbshme/ Burri 81 vjeç i këndoi poshtë dritares së spitalit, humb jetën nga koronavirusi gruaja e tij

Javë më parë u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale një video e një burri 81 vjeç. Poshtë dritares së spitalit ku...

Zbardhen të dhënat, sa përqind e popullsisë duhet të infektohet që bota t’i rikthehet normalitetit

OBSH ka dhënë disa detaje mbi përqindjen e popullsisë që duhet të infektohet për të arritur imunitetin. Sipas OBSH, 60-70% e popullatës...

E tmerrshme, vdes nga koronavirusi djali 10 vjeç: “Ishte i rrezikuar nga Covid, dhimbje e papërshkrueshme”

Një djalë vetëm 10 vjeç ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Ngjarja e rëndë është raportuar në Britaninë e Madhe.

E rëndë në Bruksel, shqiptari ekzekutohet me armë zjarri

Një ngjarje tronditëse është shënuar mbrëmjen e kaluar në Bruksel, Belgjikë. Një shqiptar është vrarë me 8 plumba.Ngjarja...