Flash News

22478 POSTS0 COMMENTS

A do mbyllemi sërish? Silva Bino paralajmëron masat shtrënguese, nga çfarë varet vendimi radhës

Shefja e epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik Silva Bino, iu përgjigj interesit të gazetarëve nëse pritet mbyllje totale në muajin dhjetor si pasojë...

Horoskopi për muajin Nëntor/ Shenjat me fat dhe ato që do kenë ditë të vështira

DashiNëntori do të jetë një muaj i ndryshimeve në shtëpinë tuaj, i cili do të shoqërohet me më shumë angazhime në shtëpi dhe familje,...

Ditë zie për Europën/ Covid 19 gjunjëzon gjithë kontinentin, Gjermania merr vendimin drastik

Dita e sotme në Evropë po cilësohet si më e keqja që nga fillimi i pandemisë së koronavirusit.Disa vende evropiane tashmë kanë publikuar numrin...

“E gjetën varrin e hapur 2 herë”, familja mohon vetëvarjen e djalit/ Nusja e viktimës e bindur që e kanë vrarë

Ngjarja e rëndë e ndodhur në familjen Zogu në qershor të vitit 2020 në fshatin Valikardhë të qarkut të Dibrës, ku u gjet i...

Njoftim

Një mirmbajtje e planifikuar. Faleminderit që na ndiqni!

“Fëmijët janë të rrezikuar nga prindërit”, mjeku Dasho shpjegon rreziqet e fillimit të vitit shkollor

Në një intervistë për emisionin A2 mjeku Erion Dasho ka thënë se fëmijët janë të sigurt brenda shkollës, por si pas tij rreziku janë...

Ulen tensionet me Greqinë, Turqia kthen anijen ‘Oruç Reis’ në Antalia, ja çfarë ndodhi

Anija kërkimore turke, “Oruc Reis”, është kthyer në ujërat afër bregdetit jugor të provincës Antalia, ndërsa kjo nismë është konsideruar nga Greqia...

Aksident i rëndë në Vlorë, humb jetën një vajzë, mbetet i plagosur rëndë djali

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në Vlorë. Sipas informacioneve paraprake, një person ka mbetur i vdekur në vend ndërsa...

Kusht i Bundestagut: Pa zgjedhje të reja nuk ka negociata!

Sipas raportit, Shqipëria duhet të përmbushë 12 kushtet e vendosura para Konferencës së parë të Anëtarësimit.Genc Pollo, ish-deputeti i Partisë Demokratike, ka publikuar edhe njëherë...

Termet i fuqishëm shkund Shqiperinë

Lëkundjet e tokës janë dëgjuar rreth orës 3:55 të mëngjesit dhe kanë zgjatur prej disa minuta.Sipas qendrës europiane të tërmeteve epiqendra e tërmetit është...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22478 POSTS0 COMMENTS
5586 POSTS0 COMMENTS
8726 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

Tragjike/ Tjetër humbje jete, vdes nga koronavirusi mjeku i njohur shqiptar

Një lajm i trishtë është raportuar në media së fundmi. Një tjetër humbje nga bluzat e bardha për shkak të koronavirusit në...

“10 mijë euro për helikopterin”, këshilltari i ministrit i kthehet Vokshit: “Zogëz vjeshte, për Berishën copëtova RENEA-n”

Këshilltari i ministrit të Brendshëm, Hilë Lushaku, i ka kthyer përgjigje akuzave të ish deputetes së PD, Albana Vokshit. Kjo e fundit...

Moti për ditën e mërkurë, 25 nëntor

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...