Friday, October 30, 2020

Ana

9471 POSTS0 COMMENTS

I kërkoi favore seksuale për vendin e punës, arrestohet zyrtari i Tatimeve në Korçë

Arrestohet një zyrtar i Tatimeve në KorçëBurime kofidenciale për Syri.net bëjnë me dije se shtetasi Arian Mema, banues në Pogradec dhe punonjës në këtë...

Frika nga koronavirus/ Austria ndalon trenat që vijnë nga Italia

Pezullohet linja hekurudhore Itali-Austri. Vendimi është marrë nga autoritetet në Vjenë pasi një tren I Eurocity I nisur nga Venecia për në Mynih u...

Lajmi i fundit/ Pas tre viktimave, koronavirusi mbërrin në Romë

Italia ka hyrë në ditën e dytë të makthit nga koronavirusi. 11 komuna të rajoneve të Lombardisë dhe Venetos në veri të Italisë, në...

E rëndë/ Ndërron jetë qytetari pasi u kthye nga protesta e Ballshit! Emri (Foto)

Ish-deputeti demokrat, Luan Baçi njëherësh kreu i PD dega Fier, ka ndarë një lajm të hidhur në Facebook.Një nga qytetarët që mori pjesë ditën...

Prag katastrofash/ Ja 7 parashikimet e frikshme të Nostradamusit për 2020

Që prej librit të tij të parë të botuar në vitin 1555, interesi për parashikimet e Nostradamusit ka qenë përherë i lartë; nisur nga...

Sulmoi media për koronavirusin/ Bushati ironizon Ramën: Ka edhe më keq, në Kinë janë burgosur njerëz

Në një kohë që alarmi për përhapjen e koronavirusit është më i madh se kurrë, pasi në Itali ka arritur në 3 numri i...

Rumania merr masa ekstreme për koronavirusin/ 14 ditë karantinë për ata që kthehen nga Italia

Karantinë e detyrueshme 14-ditore, edhe nëse për momentin nuk jeni i sëmurë ose asimptomatikë, për ata që kthehen nga zonat e prekura në rajonet...

Koronavirusi në Itali/ Ambasada shqiptare në Romë: Ja çfarë po ndodh me qytetarët tanë

Përhapja e Koronavirusit në disa rajone të Italisë ka sjellë dhe reagimin e ambasadës shqiptare në Romë, e cila përmes një deklarate, ka bërë...

Alarmante/ Zero masa, papërgjegjshmëri totale! Asnjë kontroll mbi qytetarët për koronavirus në Rinas

Ndërkohë që në Itali është shënuar viktima e tretë nga koronavirusi dhe vetë shteti ka forcuar të gjitha masat e sigurisë që virusi mospërhapet,...

Shënohet viktima e tretë nga koronavirusi në Itali

Një tjetër person ka humbur jetën në Itali dhe sipas mjekëve vdekja ka ardhur nga koronavirusi. Sipas mediave në vend mësohet se viktima e tretë është...

TOP AUTHORS

9471 POSTS0 COMMENTS
22476 POSTS0 COMMENTS
5359 POSTS0 COMMENTS
8332 POSTS0 COMMENTS
0 POSTS0 COMMENTS
- Advertisment -

Most Read

Moti për ditën e premte, 30 tetor

Gjatë ditës së premte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Ndahet nga jeta kompozitori Avni Mula/ Dedikimi prekës nga e bija: “Fluturoi në Valsin e Përjetësisë”

Ndahet nga jeta në moshën 92-vjeçare këngëtari dhe kompozitori i shquar Avni Mula.Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e ka dhënë e bija,...

Infektohet mjekja në Elbasan, tre infermiere karantinohen, s’ka tampone

Infektohet me koronavirus një mjeke infeksioniste në spitalin rajonal ‘ Xhaferr Kongoli” Elbasan, Anjeza Dajlani. Sipas të dhënave të para mësohet se...

Jozefina Topalli flet për aventurën e re: “Pse i hyra kësaj rruge”

Nga Jozefina Topalli*Jam ndjere e emocionuar kur nje grup te rinjsh me ftuan te ishim bashke per nje kauze te forte e patriotike.Kisha kohe...