Arrestohet këngëtarja e famshme shqiptare, tentoi të kalonte kufirin e armatosur

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina është arrestuar nga Policia Kufitare në Morinë pasi tentoi të hyjë në Shqipëri e armatosur.

Këngëtarja është ndaluar teksa drejtonte makinën tip “Audi” dhe gjatë kontrollit të ushtruar në mjet, brenda në çantën e saj të dorës u gjet një pistoletë.

Ajo udhëtonte me dy persona të tjerë që gjithashtu u arrestuan, ndërsa në bagazhin e makinës u gjetën edhe 23 fishekë si dhe një çakmak pistoletë. Gjithsesi nuk dihet ende se kujt i përkisnin armët dhe municioni i gjetur në makinë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 nëntor, 2020

DashiHëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin vendime të rëndësishme dhe...

“Me urdhrin e saj janë vjedh votat”, Nard Ndoka kundërshton hapur Topallin, zbulon të fshehtat kur ishin në PD

Ish-deputeti Nard Ndoka ka folur në lidhje me partinë e re “Lëvizja pë Ndryshim” e Jozefina Topallit.Ndoka është shprehur se Topalli ka urdhëruar vjedhjen...