Sunday, September 20, 2020

Aksidentohen rëndë dy njerëz në Fier, automjeti bëhet copë pas përplasjes me makinën tjetër

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak më parë në vend. Mësohet se incidenti ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Ballsh.

Një makinë e tipit “Benz” me drejtues shtetasin A. Q është përplasur me një automjet tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin A. M.

Pamje nga aksidenti

Aksidenti ka ndodhur afër fshatit Kraps, rreth orës 15:00. Si pasojë e përplasjes së fortë, ka mbetur i plagosur shoferi me inicialet A. Q dhe pasagjeri i mjetit “Benz”.

Pamje nga aksidenti

Ata janë dërguar me urgjencë në spital dhe janë nën kujdesin e mjekëve. Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor, që po punon për të zbardhur të plotë aksidentin.

 

 

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Moti për ditën e dielë, 20 shtator

Gjatë ditës së dielë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e diel, 20 shtator, 2020

DashiJu pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do të...

U injektuan me vaksinën ruse anti-Covid, vullnetarët tregojnë efektet anësore që kanë përjetuar

Mikhail Murashko është ministri rus i Shëndetësisë. Ai ka deklaruar së fundmi se 40 mijë vullnetarë në Rus janë injektuar me vaksinën...

Rreziku i valës së dytë të koronavirusit, kryeministri i vendit evropian paralajmëron karantinën

Boris Johnson, kryeministri i Britanisë së Madhe, ka bërë një deklaratë të fortë. Ai ka thënë se po shihet një valë e...