Friday, September 18, 2020

Aksident i rëndë në Vlorë-Fier, përplasen kokë më kokë dy automjete, dyshohet për viktima, detajet e para

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Vlorë-Fier.

Mësohet se janë përplasur dy automjete me njëra-tjetrën dhe dyshohet për viktima, teksa shoferi i njërës prej automjeteve është në gjendje të rëndë.

Ambulanca dhe Policia kanë mbërritur në vendngjarje për të dhënë ndihmën e parë dhe për të bërë të mundur zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Vijon…

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Thashë se nuk do ia dilja”, u infektua me Covid, Berlusconi rrëfen gjendjen e vështirë ku ishte

Silvio Berlusconi u infektua disa javë më parë me koronavirus. Së fundmi, ish kryeministri italian ka treguar se beteja me Covid ka...

Flet Preng Gjini pas atentatit që iu bë në Tiranë, çfarë zbuloi në dëshminë e tij

Preng Gjini është personi ndaj të cilit u bë një atentat me tritol tre ditë më parë në kryeqytet. Së fundmi, Gjini...

I ati i vdiq dy javë më parë, humb jetën nga koronavirusi polici shqiptar

Një punonjës i policisë së Shtetit humbi jetën tek spitali Infektiv. Viktima është identifikuar me emrin Ilir Nerguti.Raportohet...

Përplasja fatale i merr jetën 30 vjeçarit që po lëvizte me biçikletë në Fier, mbeti i vdekur në vend

Një aksident fatal automobilistik është shënuar së fundmi në vend. Incidenti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00.