Aksident i rëndë në Tiranë, motori që shpërndante pica përfundon poshtë gomave të makinës

Një aksident i rëndë është shënuar paraditen e sotme në Tiranë. Një makinë ka përplasur një motor që shpërndante pica.

Raportohet se nga përplasja motori ka përfunduar poshtë gomave të makinës. Si pasojë, është plagosur drejtuesi i motorit.

Ky i fundit është dërguar me urgjencë në spital. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton rrethanat e incidentit.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit