Aksident i rëndë në Tiranë, makina del nga rruga dhe përplaset me bordurën

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Një makinë është përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Si pasojë, mjeti është përmbysur në mes të rrugës. Ende nuk dihet për fatin e drejtuesit të mjetit apo nëse ka pasur persona të tjerë brenda në makinë.

Dëshmitarët kanë thënë se kanë parë 2 persona të shtrirë në rrugë, të cilët janë transportuar drejt spitalit.

Policia ka shkuar në vendngjarje. Për disa momente, një pjesë e rrugës ka qëndruar e bllokuar si pasojë e aksidentit.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Mjeku vdiq disa ditë pas vaksinimit, gruaja e tij bën deklaratën shokuese

Mjeku Gregory Michael nga Florida në SHBA ndërroi jetë 16 ditë pasi u injektua me vaksinën e Pfizer më 18 dhjetor. Mjeku...

E trishtë, humb jetën ish komandanti i UÇK-së

Një lajm i trishtë është raportuar sot në media. Shefqet Paçarizi, komandanti i Batalionit të Dytë të Brigadës 122 të UÇK-së, ka...

“U bëre mendjemadh sa bëre lekë”, Getinjo i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Një nga reperët më të njohur shqiptar është Getinjo. Ai dhe vëllai i tij, Mozzik, kanë arritur shumë suksese me këngët e...

Ulen rastet e reja në 24 orët e fundit, humbin jetën nga koronavirusi 5 qytetarë

Në 24 orët e fundit, 5 qytetarë kanë ndërruar jetë nga koronavirusi. 2 qytetarë nga Tirana, 1 qytetar nga Mirdita, 1 qytetar...