Aksident fatal në Shkodër, e reja 28 vjeçe gjen vdekjen nga përplasja e fortë

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 04:30 të mëngjesit të sotëm. Incidenti është shënuar në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit.

Një grua 27 vjeçe, e identifikuar si Hatixhe Delaj, ka humbur jetën tragjikisht. Ajo ishte duke udhëtuar në makinën që drejtohej nga bashkëshorti i saj, Emirajn Delaj.

Ky i fundit ndodhet në gjendje të rënduar në spital. Delaj ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një makinë të parkuar.

Si pasojë, 27 vjeçarja ka ndërruar jetë, ndërsa i shoqi ndodhet në gjendje të rëndë. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e diel, 25 tetor

Gjatë ditës së diel, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Kim Jong Un ka ekzekutuar gruan e tij? Bashkëshortja e diktatorit prej 9 muajsh e zhdukur

Ri Soll-ju është bashkëshortja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Prej 9 muajsh ajo nuk është shfaqur më në...

E trishtë/ Foshnja e porsalindur infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Palermo të Italisë. Një nënë e re ka braktisur foshnjen e saj...

Vidhet llogaria në Twitter e Trump, e pabesueshme sa të thjeshtë e kishte fjalëkalimin presidenti

Llogaria në Twitter e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është hakuar së fundmi.Ka qenë...