A është e lidhur me Capital T? Adrola Dushi bën lëmsh rrjetin me deklaratën që bën

Modelja Adrola Dushi dhe reperi Capital T janë komentuar shumë në media këto kohë. Ata po përfliten se janë në një lidhje.

Por dyshja kanë thënë se janë vetëm miq. Së fundmi, Adrola ka qenë në rubrikën “After Party” të emisionit “Shiko kush luan”.

Ajo është pyetur nëse është beqare apo e lidhur. Modelja fillimisht bëri sikur po mendohej, por më pas nuk dha asnjë përgjigje.

Por kur u pyet nëse do preferonte një lidhje të fshehtë apo ta dinë të gjithë, ajo tha: “Ta dijë gjithë bota, po të jetë e duhura. Ta dinë të gjithë, ta marrin vesh të gjithë”.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Zbardhen prapaskenat e sherrit, ja arsyeja pse aktori Rezart Veleshnja u largua nga emisioni “Shiko Kush Luan”

Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetëm në...

Aksident rrugor në Tiranë, motori përplas 75-vjeçaren

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Një motor, ka përplasur një këmbësore në rrugën ‘Tre...

Kur do të ndryshohet ora dhe a është kjo hera e fundit? Ja çfarë ka vendosur Bashkimi Evropian

Edhe në këtë vit ndryshimi i orës do të jetë si në vitet më parë, pavarësisht se BE e ka marrë tashmë vendimin për...

Momente nga protesta sotme/ 18 të proceduar, mes tyre ish deputetja dhe kreu i lëvizjes “Vetëvendosje”

Policia ka proceduar penalisht 18 shtetas, 3 prej tyre organizatorë të tubimit të sotëm para ministrisë së Jashtme greke.Ata do procedohen për veprat penale...