Saturday, September 19, 2020

Vdekja e 29 vjeçarit në punë, vëllai i tij bën dedikimin prekës për të

Një ngjarje e rëndë u shënua dje në zonën e Tropojës. Një djalë 29 vjeçar humbi jetën teksa po punonte në një kompani inertesh.

Mësohet se viktima është 29 vjeçari Shpëtim Mulosmani. Ai ishte duke rregulluar një makineri, kur u lëndua dhe humbi jetën në vend.

Tragjedia ka shokuar opinionin publik. Së fundmi, ka reaguar familja e tij. Vëllai i të ndjerit ka bërë një dedikim për të, ku jep edhe detajet nga ceremonia mortore.

“Miq, shokë e dashamirë me hidhërim të thellë, iu njoftojmë për ndarjen e parakohëshme nga jeta të vëllait tonë Artan Mulosmani në moshën 29-vjeçare. Ju njoftojmë që varrimi bëhet sot në orën 3 të pasdites në fshatin Bujan”, shkruan i vëllai i viktimës.

it

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Shokuese/ Prindërit dhunojnë 7 vjeçaren ndërsa xhaxhai e përdhunon, e mitura: “Më vrisni”

Një ngjarje shokuese është raportuar së fundmi në Meksikë. Një vajzë 7 vjeçare është dhunuar fizikisht nga prindërit dhe është përdhunuar nga...

“Më ngacmoi seksualisht, nuk po më lëshonte”, modelja bën deklaratën shokuese ndaj Trump

Një modele e njohur e ka akuzuar presidentin Donald Trump për ngacmim seksual. Akuza është bërë vetëm disa muaj para zgjedhjeve presidenciale.

Me fytyrën e fashuar, këngëtarja e njohur shqiptare zbulon operacionin që kreu

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo komentohet shumë për jetën e saj personale në media.

Ndodh skandali, deputeti filmohet duke parë video erotike në Kuvend

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi një ngjarje të pazakontë që ka ndodhur në Kuvendin e Tajlandës. Një deputet është filmuar...