60 familje protestojnë në Durrës, inspektori u vuri shiritin pallatit të tyre

Mëngjesin e sotëm 60 familje të pallatit Nr.5 në Durrës kanë dalë në protestë.

Sipas qytetarëve pallati i tyre ka pësuar dëmtime nga tërmeti dhe inspektorët kanë vendosur shiritin.

Nisur nga kjo situatë ata kanë dalë të protestojnë duke u shprehur se nuk kanë ku të banojnë.

Sipas banorëve, drejtuesi i pallatit ka vdekur 2 muaj më parë dhe nuk kanë kujt t’i drejtohen.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e diel, 25 tetor

Gjatë ditës së diel, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Kim Jong Un ka ekzekutuar gruan e tij? Bashkëshortja e diktatorit prej 9 muajsh e zhdukur

Ri Soll-ju është bashkëshortja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Prej 9 muajsh ajo nuk është shfaqur më në...

E trishtë/ Foshnja e porsalindur infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Palermo të Italisë. Një nënë e re ka braktisur foshnjen e saj...

Vidhet llogaria në Twitter e Trump, e pabesueshme sa të thjeshtë e kishte fjalëkalimin presidenti

Llogaria në Twitter e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është hakuar së fundmi.Ka qenë...