Saturday, September 19, 2020

46-vjeçarja rrëfen tmerrin: Si më kapi vajza ime duke bërë s*ks me të dashurin e saj

Një grua 46-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun”, historinë e saj erotike me të dashurin e vajzës së saj. Ajo ka thënë se vajza me t’i kapur duke bërë seks, është larguar nga shtëpia, derisa kjo me plot faj vazhdon të jetojë me ish të dashurin e saj, përcjell Bota sot.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e saj të plotë:

Kam bërë seks me një mashkull më të ri, sa gjysma e moshës sime.

Ishte e mahnitshme, por nuk ia vlejti fare për shkak të fajita që e ndjej tani.

Ai ishte i dashuri i vajzës time, por më nuk është. Jam 46-vjeçare dhe jam e divorcuar.

Kam një punë të mirë dhe një shtëpi shumë të bukur. Kam një jetë të plotë shoqërore me miq të mirë të moshës sime.

E vetmja gjë që më mungon është dashuria.

Nuk është se unë nuk shoqërohem me meshkuj. Unë kujdesem mirë për veten dhe shpesh e vërej interesin e njerëzve.

Problemi i madh është se unë nuk tërhiqem nga meshkujt e motrës sime. Ata duhet të jenë më të rinj se unë.

Unë kam pasur marrëdhënie të panumërta me të rinjtë, por ata dukej se humbnin shpejt që e kishin për mua. Pastaj të gjithë thonë të njëjtën gjë, se ata kanë kuptuar se gjërat nuk do të funksiononin për shkak të hendekut të moshës midis nesh. Të gjithë përveç një.

Vajza ime po jetonte me mua në atë kohë. Ajo është 22 vjeçare dhe erdhi në shtëpi pas përfundimit të universitetit. I dashuri i saj është 23 vjeçar dhe ai dukej i përshtatshëm dhe ndihesha vërtet e lumtur për të.

Pastaj erdha një ditë në shtëpi dhe e gjeta në dhomën time, duke u kënaqur me mbathjet e mia të përdorura nga kutia e rrobave. Duhej të mos merresha fare me këtë, por në vend të kësaj unë e josha atë dhe i tregova se çfarë mund të bëjë një grua e rritur dhe e pjekur.

Ai u bë aq i besuar me mua, sa ai mund të tërhiqesha. Ne vazhduam të kishim marrëdhënie seksuale në heshtje për aq sa mundeshim. E dija se ne po luanim me zjarr, por ne vazhdonim ende, derisa një ditë vajza ime hyri dhe na kapi duke bërë seks.

Ajo na sulmoi duke qarë dhe u largua ditën tjetër dhe shkoi për të jetuar me një mike. Ish-dashnori i saj ende jeton me mua dhe ai është i dashuruar. Seksi është ende i çmenduar, por e di që ai është shumë i ri dhe është kaq i papjekur.

Vajza ime betohet se ajo nuk do të më flasë kurrë më. Unë me të vërtetë nuk e fajësoj fare atë dhe po mbytem në faj çdo ditë.

Përgjigja e psikologes:

Ju thoni se jeni mbytur në faj, prandaj pse të mos i thoni këtij të riu që duhet të largohet? Duhet ta dini se nuk ka shanse pajtimi me vajzën tuaj, ndërsa ai është ende në shtëpinë tuaj.

Si mund të jetë më e rëndësishme për ty kjo marrëdhënie me gjysmë zemre me një njeri të papjekur, sesa marrëdhënia juaj me vajzën tuaj?

A prishet lidhja mes jush dhe vajzës suaj? Apo ndoshta nuk u formua siç duhet? Çfarë ju bën të tërhequr nga shumë burra të rinj?

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Tërmet në Greqi lëkundjet ndihen edhe në vendin tonë, publikohen të dhënat

Lëkundje tërmeti në Shqipëri. Lëkundja është ndjerë në Tiranë, por zgjati pak sekonda. Të dhënat e para flasin për një...

Moti për ditën e shtunë, 19 shtator

Gjatë ditës së shtunë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët.Temperatura më e lartë do të jetë...

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...