“150 mijë lekë ose të hodha videon intime”, si e kërcënonte ish të dashurën Dëfrim Kurti

Policia e Tiranës ka arrestuar Afrim Kurtin dhe ka shpallur në kërkim kushëririn e tij, Dëfrim Kurtin. Ata akuzohen se kanë shantazhuar dhe kanosur nëpërmjet një videoje intime një vajzë.

Dyshja i kërkon 150 mijë lekë të vjetra të resë, e cila ishte ish e dashura e Dëfrimit. Nëse ajo nuk do u jepte lekët, atëherë ata do t’i publikonin videon intime në internet.

Por Dëfrim Kurti është një emër i njohur për policinë. Në vitin 2019, ai u arrestua dhe u la në arrest shtëpie për vrasjen e shoferit të furgonit, Arben Gjeci, i cili kishte lidhje me gruan e tij, Elida Canin.

Ndaj Afrim dhe Dëfrim Kurtit rëndon akuza e “kanosjes dhe dhunës për dhënie pasurie”. Po kërkohet ende Dëfrim Kurti.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e enjte, 22 tetor

Gjatë ditës së enjte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e enjte, 22 tetor, 2020

DashiPërpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë....

Gazetari zbulon të tjera fakte për Metën: I dha nënshtetësinë shqiptare të dënuarit për 5 vrasje

Meta për “Luftën e Vlorës”: Dëshmoi se ky vend ka zot, fati i këtij vendi i përket vetëm popullit Gazetari Adriatik Doçi ka bërë së...

Drejtori i Ramës infektohet me virus, ja si paraqitet gjendja e tij

Kreu i Kadastrës, Artan Lame është konfirmuar me koronavirus.Burime bëjnë me dije për abcnews.al se Lame ka patur simptoma të koronavirusit duke kërkuar bërjen...