Friday, September 18, 2020

AKTUALITET

POLITIKE

KRONIKE

SHOW BIZ

SPORT

RAJONI DHE BOTA

SOCIALE

OPINION

TECH

KULTURE

NJOFTIME

- Advertisement -

Me shume

Tragjike, ndahet nga jeta mjeku i njohur, njihet si themeluesi i Okulistikës Shqiptare

Një ndër themeluesit e Okulistikës Shqiptare, Gjergji Cepa, është ndarë sot nga jeta në moshen 81-vjeçare.Deri në moshën 78-vjeçare, edhe pse në pension, ai...

Makina del nga rruga, plagosen rëndë dy të rinjtë

Dy persona janë plagosur në një aksident në fshatin Shënpjetër të Fierit.Raportohet se rreth orës 16:15, shtetasi A. A., 22 vjeç, banues në Fier,...

Dy punonjëse të marketit rezultojnë me COVID-19, i gjithë stafi bën tamponin por aktiviteti nuk mbyllet

Dy punonjëse të një marketi janë infektuar me COVID-19 në Elbasan. Ata janë vetëkarantinuar në banesën e tyre, ndërsa u është marrë tamponi edhe...

Kur do largohet koronavirusi? OBSH më në fund ka një përgjigje

A do të ikë Covid-19 dhe kur do t’i kthehemi normalitetit të vjetër? Këto pyetje janë ato që i ka bërë çdo njeri gjatë...

Më shume

Tragjike, ndahet nga jeta mjeku i njohur, njihet si themeluesi i Okulistikës Shqiptare

Një ndër themeluesit e Okulistikës Shqiptare, Gjergji Cepa, është ndarë sot nga jeta në moshen 81-vjeçare.Deri në moshën 78-vjeçare, edhe pse në pension, ai...

Makina del nga rruga, plagosen rëndë dy të rinjtë

Dy persona janë plagosur në një aksident në fshatin Shënpjetër të Fierit.Raportohet se rreth orës 16:15, shtetasi A. A., 22 vjeç, banues në Fier,...

Dy punonjëse të marketit rezultojnë me COVID-19, i gjithë stafi bën tamponin por aktiviteti nuk mbyllet

Dy punonjëse të një marketi janë infektuar me COVID-19 në Elbasan. Ata janë vetëkarantinuar në banesën e tyre, ndërsa u është marrë tamponi edhe...
- Advertisement -
Advertisment
Advertisment

TE FUNDIT

Tragjike, ndahet nga jeta mjeku i njohur, njihet si themeluesi i Okulistikës Shqiptare

Një ndër themeluesit e Okulistikës Shqiptare, Gjergji Cepa, është ndarë sot nga jeta në moshen 81-vjeçare.Deri në moshën 78-vjeçare, edhe pse në pension, ai...

Makina del nga rruga, plagosen rëndë dy të rinjtë

Dy persona janë plagosur në një aksident në fshatin Shënpjetër të Fierit.Raportohet se rreth orës 16:15, shtetasi A. A., 22 vjeç, banues në Fier,...

Dy punonjëse të marketit rezultojnë me COVID-19, i gjithë stafi bën tamponin por aktiviteti nuk mbyllet

Dy punonjëse të një marketi janë infektuar me COVID-19 në Elbasan. Ata janë vetëkarantinuar në banesën e tyre, ndërsa u është marrë tamponi edhe...

Kur do largohet koronavirusi? OBSH më në fund ka një përgjigje

A do të ikë Covid-19 dhe kur do t’i kthehemi normalitetit të vjetër? Këto pyetje janë ato që i ka bërë çdo njeri gjatë...

Cikloni i frikshëm mbërrin në Greqi, çfarë pritet të ndodhë me vendin tonë

Nderkohe qe cikloni mesdhetar po i afrohet tashme Greqise, sinoptikanet tregojne se si do te jete ndikimi i tij ne vendin tone.Sherbimi Meteorologjik Ushtarak...

E rëndë/ Makina me shpejtësi përplas keq 10 vjeçarin në Elbasan

Një fëmijë 10-vjeç është aksidentuar mesditën e sotme në Elbasan.Mësohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të kryqëzimit të Cërrikut. Fëmija i plagosur është...

Koronavirusi në Shqipëri/ 132 raste të reja, 55 të shëruar dhe katër viktima nga Covid-19

Ministria e Shëndetësisë tha sot se në 24 orët e fundit janë kryer 817 testime prej të cilëve 132 janë konfirmuar si raste të...

I riu godet nënën, vëllai motrën, tjetri kanos për vdekje të fejuarën, tre të arrestuar në Tiranë

Tre persona në Tiranë, kanë përfunduar në prangat e policisë për dhunë ndaj nënës, motrës dhe të fejuarës.I arrestuari i parë është E. Xh.,...

Dënohet me 4 vite burg ish kryebashkiaku demokrat, PD del në mbrojtje: “Ka bërë punë të ndershme”

Partia Demokratike ka reaguar menjëherë pasi ish-kryebashkiaku demokrat i Lezhës Fran Frrokaj është dënuar me 4 vite burg për “Shpërdorim detyre” nga Gjykata e...

Horoskopi për ditën e premte, 18 Shtator 2020

DashiKlima në jetën tuaj në çift do vazhdojë të jetë e qetë. Do të ndiheni mirë pranë partnerit. Në planin financiar do të merrni...

ME TE SHIKUARAT

Tragjike, ndahet nga jeta mjeku i njohur, njihet si themeluesi i Okulistikës Shqiptare

Një ndër themeluesit e Okulistikës Shqiptare, Gjergji Cepa, është ndarë sot nga jeta në moshen 81-vjeçare.Deri në moshën 78-vjeçare, edhe pse në pension, ai...

Makina del nga rruga, plagosen rëndë dy të rinjtë

Dy persona janë plagosur në një aksident në fshatin Shënpjetër të Fierit.Raportohet se rreth orës 16:15, shtetasi A. A., 22 vjeç, banues në Fier,...

Dy punonjëse të marketit rezultojnë me COVID-19, i gjithë stafi bën tamponin por aktiviteti nuk mbyllet

Dy punonjëse të një marketi janë infektuar me COVID-19 në Elbasan. Ata janë vetëkarantinuar në banesën e tyre, ndërsa u është marrë tamponi edhe...

Kur do largohet koronavirusi? OBSH më në fund ka një përgjigje

A do të ikë Covid-19 dhe kur do t’i kthehemi normalitetit të vjetër? Këto pyetje janë ato që i ka bërë çdo njeri gjatë...