AKTUALITET

POLITIKE

KRONIKE

SHOW BIZ

SPORT

RAJONI DHE BOTA

SOCIALE

OPINION

TECH

KULTURE

NJOFTIME

- Advertisement -

Me shume

Më shume

Çfarë ndodh nëse shqiptarët janë kundër “Ballkanit të Hapur”? Si përgjigjet Rama

Kryeministri Edi Rama ka treguar se si do të ndryshojë qasja e qeverisë nëse shumica e shqiptarëve do të jenë kundër “Ballkanit të Hapur”...

“Ti e tradhëtove”/ Miku i ish-burrit të Monika Lubonjës përmbys rrëfimin e aktores, ja plas në fytyrë të vërtetën

Egzona, duke qëndruar afër me Monikën në Big Brother, e pyet “pse nuk u martove përsëri”. Këtu nisi një rrëfim i sinqertë i aktores shqiptare...

“Këtu do më keni, tani e kam dhe bekimin e Ramës”, Veliaj me lëvizjen e fundit zbulon vendimin që ka marrë …

Erion Veliaj do të kandidojë sërish për një mandat të 3-të në Bashkinë Tiranë dhe për këtë ka edhe bekimin e kryeministrit Edi Rama. Veliaj...
- Advertisement -
Advertisment
Advertisment